Jdi na obsah Jdi na menu
 


ENERGIE REIKI

21. 11. 2011

CERTIFIKÁTREIKI

REI--vesmír//KI--ENERGIE

TO JE JEDNODUCHÝ PŘEKLAD VÝRAZU REIKI.

Není to jen pouhý výraz,je to něco,co není vidět,nelze to uchopit....přesto to existuje a pomáhá léčit tělo i duši.

Reiki má několik duchovních principů:

Dnes v sobě utiším všechnu zlobu

Dnes zapomenu na všechna trápení

Dnes si připomenu kolik milosti se mi dostalo

Dnes budu svou práci dělat poctivě

Dnes budu laskavý ke všem živým bytostem

Když si to tak přečtu,měli bychom se asi nad sebou zamyslet,všichni...Reiki je léčivá energie,která prochází celým vesmírem,pouhý dotek pomůže od bolesti,může uvolnit.Hlavně je to životní cesta,kterou se zasvěcený člověk vydal.Já se na ni dala v roce 2004,díky mé tety a dnes mám druhý stupen reiki(2008).S touto energií denně pracuji a posiluji své schopnosti.Reiki má 4 stupně,ale k tomuto stupni musí být člověk připraven psychicky a vědět jak s ní pracovat.

Ještě mám takový krásný textík,který pochází z osvědčení o iniciaci druhého stupně.Prosím, čtěte pomalu a pozorně.....není to tak jednoduché,jak se zdá.

                                       CESTA REIKI

Reiki je celostní duchovní vývoj člověka.S ní mnozí lidé hluboce uvědomí svou hodnotu a odpovědnost za svůj postoj k životu.Pomáhá otevřít cestu k vyššímu osobnímu růstu.Podporuje samoléčebné síly organismu i spirituální vývoj.Každá lidská bytost je zodpovědná za kvalitu života,který prožívá na své osobní úrovni a tutéž kvalitu zároven promítá do informačních úrovních vesmíru.To znamená,že každý čin vyvolá příliv energie,která se k nám vrací ve formě podobného.                                                                               

Nejmenší úsilí vynakládáme tehdy,jsou-li naše činy motivovány a vykonávány s láskou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Činy motivovány s láskou?

(Ilona, 3. 12. 2011 8:23)

Ano davám Ti za pravdu Martinko, hodně usilí jsem v životě vykonávala z láskou a jsem dnes ráda, že se rčení, " Kdo lásku seje, také lásku sklízí,, a byl to odemne velký odliv energije, ale dnes se mi uš tato energie vrací, díky mým přátelům a hlavně, díky mým dětem...

Re: Činy motivovány s láskou?

(Martina, 3. 12. 2011 20:54)

Ahoj Ilonko,vím ,že jsi to v životě neměla lehké,ačkoliv,kdo to má lehké??Jde spíš o to,jak to přijmeme,zda se k tomu postavíme čelem,poučíme se z toho a jdeme dál s otevřeným srdcem.Chceme dál věřit lidem,mít je rád i přes jejich nedokonalost.Stojí to hodně sil,ale stojí to za to.Krásný večer . Martina

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41905
Měsíc: 316
Den: 11