Jdi na obsah Jdi na menu
 


KONÍČKY

29. 11. 2011

Z VÝLETU DO ČECHZE ZÁVODŮ V ŠENOVĚZE ZÁVODŮACH TO LÉTODOVOLENÁ NA CHATĚKromě mého čarodějnictví,tak mě mimochodem oslovuje Tomáš.....ráda fotografuji,čtu,kdysi jsem se věnovala koním a dneska z nedostatku času mám kynologii,mám Německého Boxera.Jsou mu 3 roky a je to pěkný divoch.Temperamentní,dominantní,pořád něco vymýšlí,hlavně,jak mě přečůrat.

Ale jinak máme dvě zkoušky,ZZO a ZM.Tak si myslím,že to HLAD není špatné,málo zušeností.ROBIN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Názor na psa..

(Ilona, 3. 12. 2011 8:01)

Nejlepší přítel se může obrátit proti člověku a stát se jeho nepřítelem. Syn a dcera, které s láskou vychoval se k němu mohou zachovat nevděčně. Ti, kdo jsou nám nejbližší a nejdražší, ti, jimž svěřujeme své štěstí a dobré jméno se mohou projevit jako nehodní naší důvěry. Člověk může přijít o své peníze. Ztratí je třeba ve chvíli, kdy je nejvíce potřebuje. O pověst nás může připravit jediné neuvážené rozhodnutí. Lidé, kteří před námi klekají a uctívají nás v dobách našeho úspěchu mohou být prvními, kdo po nás hodí kamenem zášti, jakmile se nám nad hlavou objeví oblak selhání. Jediný absolutně nesobecký přítel, jehož člověk může mít v tomto sobeckém světě, přítel,který se za žádných okolností nezachová nevděčně či zrádně je jeho pes. Pes stojí po boku člověka v bohatství i chudobě, ve zdraví i v nemoci. Když vane chladný vítr a sníh divoce poletuje, neváhá spát na studené zemi, jen aby byl nablízku svému pánovi. Líbá ruku, která nemůže nabídnout potravu, olizuje šrámy utržené při střetu s drsným světem. Střeží spánek žebráka, jako kdyby šlo o prince. I když člověka zradí všichni ostatní přátelé, pes zůstává. I když se majetek rozplyne a sláva padne v prach, je v lásce stálý jako slunce na nebeské dráze. Jestliže osud vrhne pána na okraj světa bez známých a bez domova, věrný pes nežádá jiná privilegia, než ho doprovázet, chránit před nebezpečím a bojovat proti jeho nepřátelům. A když přijde konec, smrt sevře pána ve svém náručí a jeho tělo spočine v chladné zemi, bez ohledu na to, zda přijdou ostatní přátelé, u hrobu bude šlechetný pes, hlavu mezi tlapkami, oči smutné a přece bděle otevřené, věrné a upřímné dokonce i ke smrti.

Re: Názor na psa..

(Martina, 3. 12. 2011 20:45)

Máš pravdu o nejen o tom psovi,ale také o lidech a životu takovém,jaký je.At to je,jak má být.Ale psí přátelé zůstávají a my bychom je neměli tak rychle a snadno klamat.Jakoby jsme ani neměli srdce a city.....Hezký večer Martina

Re: Názor na psa..

(Tomík, 3. 12. 2011 13:41)

Moc pěkně napsáno...

Re: Re: Názor na psa..

(ilona, 3. 12. 2011 17:50)

Děkuji...

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41407
Měsíc: 232
Den: 6