Jdi na obsah Jdi na menu
 


KDO JSEM?????????

29. 11. 2011

Jmenuji se Martina a pocházím z Havířova.Zajímám se hodně o esoteriku,at se to týká REIKI,nebo MASÁŽÍ.

Myslím si,že k tomu patří i určitý styl života,který není jen o penězích,ač si uvědomuji,že bez nich to nejde.Jsem ve znamení Štíra,což není zrovna dokonalé znamení,ale i ty negativní stránky jsou součástí mé povahy a tak se s nima pomalu a jistě sžívám.

Mám štěstí,že jsem potkala velmi moudrého člověka,který mi ukázal,jak lze žít více v pohodě a tak trochu s nadhledem,snažím se brát věci,tak jak přicházejí.Třeba mám pocit,že spousta lidí žije minulostí,nebo budoucností a zároven si neumí  prožít přítomný okamžik,to co je ted.....protože ,opravdu, ne všechny věci můžem ovlivnit.A minulost už vůbec ne.

Takže,když umřel bratr ve svých 42 letech,věřte,že jsem myslela,že se zblázním,ač po dvou letech mi to přijde jako včera.....nejsem sama,kdo tohle prožil,nevím,snad je dobré ty odešlé duše nechat v klidu odejít.A i tahle stránka  patří k životu.

Tenhle nápad,myslím webovky ,znáte kamarády?Občas si něco usmyslí,poradí,pomůžou.....ted mi to přijde jako dobrý nápad a děkuji Tome.img_0001_new_0005.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Tome

(Martina, 3. 12. 2011 21:25)

To je jak reklama na koštata všeho druhu,ale až budu ta ježibaba,tak nevím,jestli se mnou budeš chtít mluvit.Jestli se mně nebudeš bát??????????

Přání

(Ilona, 3. 12. 2011 8:59)

Vynikající nápad a přeji mnoho pozitivního na těchto stránkách..

Re: Přání

(mARTINA, 3. 12. 2011 21:21)

Děkuji za podporu.

No to si piš!

(Tomík, 2. 12. 2011 17:06)

No samozřejmě, že to byl dobrý nápad, vždyť byl můj... :-) A nestačím koukat, jak rozkvétají nové a nové rubriky a články. Jen jsi zapomněla podotknout při svém představení se, že jsi čarodějnice a až budeš velká, bude z Tebe Ježibaba :-D Já vím, že jsi čarování zmínila jako svého koníčka na jiném místě...

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 38612
Měsíc: 393
Den: 19