Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIAGNOSTIKA ORGÁNŮ

21. 11. 2011

NAŠE NOHADiagnostika orgánů je jeden ze způsobů,jak zjistit stav orgánů těla.Samozřejmě,že lékaře to nenahradí......jde o to,že terapeut Vám může zjistit nějaké nesrovnalosti  v určité oblasti a pokud máte potíže delší dobu,správně by Vás měl nasměrovat k lékaři.

Všechny orgány na sebe jistým způsobem navazují,ovlivnují se a pokud jeden nefunguje ,tak jak má,odrazí se to i na druhém orgánu,který na něj navazuje.

Postup je takový,že terapeut Vám zkontroluje všechny reflexní body na plosce nohy a dle Vašich reakcí s Vámi pracuje,až vyladí organismus tzv. na pozitivní změny.Někdy je to bolavá záležitost,ale v případě hodně zablokovaného organismu je to nutné.

Problém je,že dost lidiček se po takové terapii bojí,že to bude bolet znova,ale tak to není.Má první reakce na reflexní masáž a diagnostiku byla hrozná.....šílené bolesti zad celý týden.Ani prášky nezabíraly a to já žádná prášková závislačka nejsem.Uvítám Vaše zkušenosti s touhle terapií.....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Důležitost poznání diagnostiky..

(Ilona, 3. 12. 2011 8:36)

Věřim tomu, několikrát jsem měla dost velký žlučníkový zachvat, v tuto chvili mito toc pomohlo, ikdyž za pár let se to muselo, řešit chirurgicky.

Re: Důležitost poznání diagnostiky..

(Martina, 3. 12. 2011 21:08)

Ahoj,někdy je operativní zákrok nutný,záleží na tom,v jakém stavu orgán je.Jak říkám,bez lékařů to nejde,ale tahle věc je o ignorování jistých reakcí těla,což je dost častý případ.A je jen můj názor,ale někdy lékaři příliš často dávají prášky a neřeší příčinu....nic proti odborníkům,bez nich bychom byli v háji.Znám hodně dobrých doktorů a moje obvodní lékařka je úžasná.

A jde to!

(Tomík, 22. 11. 2011 14:33)

No vidíš, jaká jsi šikovná holka - to pořád, že nevíš co máš psát a jak...a už máš svoje pozitivní (e)stránky! :-D Teď je jenom doplňuj a možná i mě někdy přesvědčíš, abych se svěřil do Tvých čarodějnických pařátů.....hihihi ?-)

Re: A jde to!

(MARTINA, 22. 11. 2011 18:03)

Děkuji z celého srdce za Tvůj názor,však počkej,až toho bude víc......za dlouhých zimních večerů.pa M

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 38612
Měsíc: 393
Den: 19